luni, 5 martie 2012

1860 Munich - St. Pauli

Germania Bundesliga doilea meci între echipele de pe TSV 1860 München şi Pauli.At acasă Sf. astăzi echipa de la TSV 1860 München pentru mine este cu şanse foarte bune de a menage-o altă formă win.Great pentru această echipă, după pauza de iarnă şi numai câştigă - doi la domiciliu (Energie Cottbus şi Fortuna Düsseldorf) şi unul pe departe în ultima rundă 1:0 faţă de Union Berlin, după gol târziu pe Aigner.Also TSV 1860 München este cu meci mai puţin şi proiective 3 puncte plus, astfel încât echipa lor este de bun şansele de a lupta pentru titlu în Bundesliga, cel puţin două, deoarece una astăzi victorie şi încă 3 puncte în acest meci postpointed va face diferenta la doar 3 puncte de Greuther adversarul de azi este Furth.

Their St Pauli, care este o alta echipa cu ambitii de top 3 în league.Not cea mai bună formă a arătat St.Pauli în ultimele meciuri şi ultima rundă de doar 0:0 la domiciliu faţă de Eintracht Braunschweig.For 4 etape din pauza de iarnă au pierdut 5 puncte tradiţie rău already.Also a arătat de vizitatori în Munchen - 4 pierderi pentru ultimele 4 meciuri.